zdjęcie

foto: Arkadiusz Kogut

11 grudnia 2019 r. w restauracji Maxima w Jastrzębiu-Zdroju odbyła się uroczystość uhonorowania jubilatów i emerytów PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa SA.

W podziękowaniu za długoletnią pracę pamiątkowe dyplomy otrzymało blisko 70 pracowników, którzy w 2019 r. obchodzili jubileusze 30-lecia, 35-lecia, 40-lecia i 45-lecia pracy zawodowej oraz emeryci, którzy w 2019 r. odeszli na emeryturę.

Wydarzenie rozpoczęło się wystąpieniem Rzecznika Prasowego spółki, Ewy Pacześny-Lach, która uroczyście przywitała wszystkich zaproszonych gości i zapowiedziała przemowę Prezesa Zarządu PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa SA, Marka Rusakiewicza.

Prezes Zarządu w swoim wystąpieniu pogratulował przybyłym długiego stażu zawodowego i podziękował za wieloletnią i efektywną pracę.

Wskazał, że najważniejszą jednostką naszej spółki są ludzie pracujący w niej, bo to ich wysiłek tworzy silne fundamenty naszej firmy. Nie sposób wyrazić słowami wdzięczności za tak duże zaangażowanie pracownika, przez wieloletnie poświęcenie się branży energetycznej.

Pamiątkowe dyplomy i osobiste podziękowania dla jubilatów i emerytów wręczyli wraz z Prezesem Zarządu jego zastępcy – Artur Michałowski oraz Janusz Dobrosielski. Podczas wydarzenia uhonorowani zostali również pracownicy, którzy zwyciężyli w tegorocznym konkursie na Pracowniczy Pomysł Roku w dwóch kategoriach - indywidualny oraz zespołowy pomysł roku.

Wszystkim jubilatom składamy serdeczne podziękowania za przybycie na uroczystość i raz jeszcze gratulujemy długoletniego stażu pracy w naszej spółce.