zdjęcie

ssk-elektro.pl

W dniach 26-28 września br. w ośrodku sportowym Tenis Sport Center w Gliwicach odbyły się XIX Halowe Mistrzostwa Polski Energetyków w Tenisie.

Na początku września pracownicy naszej firmy wzięli udział w XXX Jubileuszowych Mistrzostwach Polski Firm Naftowych, Gazowniczych i Energetycznych w Tenisie o Puchar Prezesa PGNiG SA. Po zakończeniu rywalizacji Waldemar Butanowicz i Adam Spyra grający w grupie PGNiG TERMIKA razem ze Stefanem Doroszewskim oraz Waldemarem Mnichem zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej firm.

Nie jest to jednak jedyny sukces naszych reprezentantów. W mistrzostwach energetyków, które odbyły się pod koniec września w ośrodku sportowym Tenis Sport Center pracownicy naszej spółki również stanęli na podium.Wszyscy zgłoszeni zawodnicy zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe – M1 i M2, a rywalizacja opierała się na rozgrywkach grupowych w systemie „każdy z każdym” od stanu 2:2, do dwóch wygranych setów. Każdy z uczestników miał do rozegrania sześć meczów. Adam Spyra, główny specjalista ds. majątkowych przegrał jeden mecz z zeszłorocznym zwycięzcą turnieju. Tym samym zakończył rywalizację na drugim miejscu w kategorii M1.

Natomiast w kategorii M2 pewne zwycięstwo odniósł pracujący w Biurze Transportu naszej spółki Waldemar Butanowicz, który w trakcie zawodów stracił jedynie dwa gemy.

Na wszystkich uczestników mistrzostw czekały upominki między innymi w formie koszulek pamiątkowych. Dla zwycięzców przeznaczone były trofea sportowe.

- Mistrzostwa Polski energetyków w tenisie odbywają się corocznie. Minęła kolejna edycja zawodów, gdy udaje nam się stanąć na podium. Bardzo motywuje nas to do dalszego działania. Za rok planuję wystartować w młodszej kategorii wiekowej. Liczę na zaciętą rywalizację i dobrą zabawę – skomentował Waldemar Butanowicz.

Organizatorzy wydarzenia zapewnili uczestnikom szereg niezapomnianych wrażeń i moc atrakcji. Impreza została zrealizowana m.in. dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zawody były bardzo udane, a wyniki pokazały, że było warto. Były to bardzo intensywne dwa dni rywalizacji z wieloma wyrównanymi meczami, jednak determinacja i zimna krew pozwoliły na wywalczenie drugiego miejsca, z czego jestem bardzo dumny. Mistrzostwa wiążą się nie tylko z walką o punkty, ale przede wszystkim dają możliwość poznania wyjątkowych ludzi. Z tego miejsca zachęcamy wszystkich pracowników naszej spółki do spróbowania swoich sił w kolejnych zawodach w tenisie. Przy wspólnej pracy możemy zbudować naprawdę silną drużynę – podsumował Adam Spyra.