zdjęcie

PGNiG TERMIKA Energetyka Przemysłowa aktywnie uczestniczyła w wydarzeniach zorganizowanych przez Miasto Jastrzębie-Zdrój i Powiat Raciborski.

14 czerwca firmowe stoisko Spółki stanęło na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu-Zdroju, natomiast 16 czerwca na dziedzińcu Zamku Piastowskiego. Obsługę stoisk zapewnili pracownicy Biura Obsługi Klienta i Biura Komunikacji.

Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla dzieci, ale nie tylko. Maluchy chętnie malowały kominy, odpowiadały na proste pytania z zakresu ochrony środowiska, za co otrzymywały drobne upominki.  Dla dorosłych dostępne były „Informatory dla mieszkańców”, z których można było się dowiedzieć jak przyłączyć się do naszej sieci. Dodatkowo pracownicy Biura Obsługi Klienta chętnie udzielali informacji kim jesteśmy, czym się zajmujemy  i zachęcali do podłączania się do nas, ponieważ z nami jest cieplej.

Święto Powiatu Raciborskiego w oryginalny sposób zaprezentowało gminy i ich produkty, umożliwiając bezpośrednią prezentację.

Dodatkową atrakcję stanowił średniowieczny zamek wraz z kaplicą, które można było zwiedzać.

W obu wydarzeniach wystąpił szereg zespołów tanecznych i folklorystycznych. Na Dniach Jastrzębia-Zdroju nie zabrakło zespołu Lady Pank, Kasi Kowalskiej, Smolastego czy Dawida Kwiatkowskiego.