Ciepła woda dla Twojego domu

Ciepła woda użytkowa to bezpieczeństwo, oszczędność i komfort!

 

Czy możliwe jest posiadanie w mieszkaniu ciepłej wody bez piecyka gazowego czy bojlera? Czy możliwy jest tańszy i bezpieczniejszy sposób podgrzewania wody? Czy może być wygodniej i bardziej komfortowo? Zdecydowanie tak!

Celem naszej firmy jest zwiększanie satysfakcji Klientów. Dlatego oferujemy nie tylko ciepło z sieci, ale również ciepłą wodę użytkową. Obecnie wdrażamy projekt szerokiego dostępu mieszkańców osiedli do ciepłej wody użytkowej. Oznacza to możliwość zastąpienia gazowego lub elektrycznego podgrzewacza wody w mieszkaniu bardziej efektywną ciepłą wodą z sieci ciepłowniczej.

Zdrowie i życie naszych Klientów jest dla nas ogromnie ważne. Dzięki ciepłej wodzie z sieci mieszkańcy, którzy dziś korzystają z gazowego ogrzewania wody, zyskają poczucie bezpieczeństwa – zniknie zagrożenie wybuchem i potencjalnego zatrucia tlenkiem węgla (czadem) z niesprawnych instalacji gazowej. Z powodu zatrucia czadem, nazywanym „cichym zabójcą”, co roku umiera wiele osób – w sezonie 2018/2019 zmarły 52 osoby, 2024 zostało poszkodowanych. Czad oszukuje nasze zmysły – nie widać go, nie słychać i nie czuć. Dlatego lepiej wybrać inny, dużo bezpieczniejszy sposób ogrzewania wody.

Przy zmianie ogrzewania wody na ciepło z sieci zyskają również ci, którzy korzystają z elektrycznych podgrzewaczy wody – ciepło z sieci jest zdecydowanie tańsze niż ogrzewanie prądem.

Przyłącz się do nas!

Co zyskuje Klient?

Ile to kosztuje?

Jak wygląda instalacja?

Z czego zadowoleni są nasi Klienci?